Zažite kúzlo BISAKU naživo a vyberte si prsteň osobne

Vyberáte ten najdôležitejší šperk vášho života. Prsteň, na ktorý sa s vašou polovičkou budete dívať celý život. Tak to nepodceňte a príďte si vybrať osobne – do jednej z našich pobočiek BISAKU.

Luxusné, a pritom priateľské a intímne prostredie predajní BISAKU vo vás vyvolá pocit, že ste na správnom mieste. A je to v poriadku, pretože ste. Každému zákazníkovi sa venujeme individuálne. Či už vyberáte zásnubný prsteň alebo hľadáte tie pravé snubné prstene, radi vám pomôžeme s výberom. 

Máme skúsenosti, vďaka ktorým môžeme povedať, že so zásnubným prsteňom BISAKU neurobíte chybu. V predajni máme tisíce kusov a spolu objavíme ten pravý pre vašu polovičku.

Láska a príbeh pokračujú. V predajniach BISAKU objavíte ešte viac variantov snubných prsteňov, než koľko ich nájdete na našom webe. V ateliéri neustále navrhujeme a ručne tvoríme nové prstene, ktoré z vitrín zmiznú ešte skôr, než ich stihneme zviditeľniť. Príďte a vyberte si svadobné obrúčky na mieru vašej láske. Sme si istí, že na vás čakajú práve v našich vitrínach.

Prečo zvoliť BISAKU?

Okrem toho, že prstene tvoríme z tých najnoblesnejších materiálov (zirkón ani striebro u nás nenájdete), prstene vyrábame dôkladne a s láskou. Čo to znamená? Pásová výroba alebo predpripravené šperky sú nám cudzie.

V BISAKU premýšľame nad každým detailom prsteňa ešte pred tým, než sa začne vyrábať. Návrh je rovnako dôležitý ako zhotovenie. Pri práci nám slúžia tak ceruzky a papier, ako aj profesionálne dizajnérske a kreatívne programy.

Výber kovov, minerálov a diamantov je základ. Všetko prechádza detailným a starostlivým výberom pri nákupe a aj pred výrobou u nás v ateliéri.

Naši zlatníci pracujú na prsteňoch tak dlho, kým nie sú na sto percent presvedčení, že odviedli čo najlepšiu prácu. Vďaka tomu môžeme ponúkať päťročnú záruku na všetko, čo si v BISAKU kúpite. Sme si totiž istí, že kvalita ani hodnota postupom času neklesá.

Bisaku nie sú len prstene

Okrem zásnubných a snubných prsteňov si v BISAKU zadovážite aj ďalšie luxusné šperkynáhrdelníky, náušnice, brošne, náramky… Čokoľvek, čo si prajete. A vyrobíme vám to radi na mieru. Môžete sa podieľať na návrhu šperkov. Pozveme vás do ateliéru a spolu navrhneme šperk priamo pre vás alebo vašu blízku osobu, ktorú chcete obdarovať niečím jedinečným.

V BISAKU dbáme na to, aby ste od nás odchádzali s najlepším pocitom. Venovali sa mi, pomohli mi vybrať to najlepšie a navyše celá skúsenosť bola neopakovateľným zážitkom. Na celý život – ako šperky BISAKU.

SLEDUJTE, ČO JE U NÁS NOVÉ

Pošleme vám zdarma katalóg

Zadajte svoj e-mail a už o pár dní môžete listovať
40 tlačenými stranami nového katalógu BISAKU.