Ako ukryť prsteň pred zásnubami

Každý muž príde skôr či neskôr na to, čo preňho jeho partnerka vlastne znamená, a tak sa rozhodne urobiť tú najkrajšiu a najlepšiu vec, ktorú môže – kúpi zásnubný prsteň a požiada ju o ruku. Keď už prekonal všetky nástrahy spojené s výberom správneho prsteňa, prejde k plánovaniu, ako požiadať svoju milú o ruku. Ako však prstienok schovať tak, aby naň jeho vyvolená (náhodou) nenatrafila?

Využite vlastnosti svojej partnerky

Už spolu nejaký ten čas chodíte, niečo ste spolu zažili a dostali ste sa do takých situácií, ktoré vám odhalili vlastnosti vašej priateľky. Niektoré vás možno prekvapili, niektoré ste možno tušili a niektoré ste si mohli všimnúť okamžite.

    • Je vaša partnerka nižšia? Neexistuje lepšie miesto na úkryt, ako sú vysoké a ťažko dostupné miesta. Schovajte zásnubný prsteň na povalu, vysokú skriňu alebo poslednú policu v šatníku/špajzi. 
    • Viete, že neznáša vaše milované počítačové hry? Ukryte prsteň medzi obaly od svojich hier, zaručujeme vám, že sa tam určite nepozrie. 
    • Máloktorá žena má kladný vzťah k manuálnym technickým činnostiam. Schovajte prsteň do dielne medzi náradie domáceho majstra. Tu si však dajte pozor nato, aby ste škatuľku nezašpinili. 

Priatelia a rodina

Ak sa bojíte nechať prstienok doma, schovajte si ho u priateľov. Pri výbere vhodného “strážcu” prstienka berte do úvahy, ako veľmi je daný kamarát/rodinný príslušník spoľahlivý a dôveryhodný, aby zásnubný prsteň niekde nestratil, nezabudol, a hlavne aby vaše plány priateľke neprezradil.

 

Pod lampou býva najväčšia tma

Čo takto skúsiť ukryť prsteň na miesta, ktoré navštevujete bežne, hoci aj každý deň. Kto by hľadal prsteň v miske s dekoráciami, na parapete pri kvetináčoch alebo v knižnici medzi knihami? Keďže vaša partnerka môže považovať tieto miesta za bežnú súčasť dennej rutiny, určite by jej nenapadlo, že jej necháte prsteň priamo pred očami.

Predajňa zásnubných prsteňov

Ak sa nechcete spoľahnúť na uschovanie prsteňa doma, v domácich úkrytoch ani u priateľov a rodiny, môžete prstienok schovať priamo u klenotníka alebo v predajni, kde ste prstienok kúpili. Obchodník je absolútnou zárukou mlčanlivosti, a predovšetkým je tu fakt, že by sa naozaj máloktorá žena išla opýtať do predajne, či si tu jej priateľ nekupoval zásnubný prstienok. My v BISAKU vám radi s uschovaním vášho prsteňa v našich predajniach v Prahe, Brne, Ostrave  alebo Bratislave pomôžeme, môžete sa na nás spoľahnúť.

SLEDUJTE, ČO JE U NÁS NOVÉ

Pošleme vám zdarma katalóg

Zadajte svoj e-mail a už o pár dní môžete listovať
40 tlačenými stranami nového katalógu BISAKU.