Ako vybrať náušnice pre svoju lásku

Takmer každej žene sa rozžiaria oči pri pohľade na krásny šperk. Práve náušnice patria medzi šperky, ktorými môžete ľahko urobiť svojej partnerke radosť. Prečo? Pretože nemusíte poznať napr. veľkosť ako pri prsteni. Ako však vybrať šperk tak, aby jej čo najviac pristal a aby s ním bola spokojná? Máme pre vás pár tipov, ktoré pri výbere náušníc pre svoju drahú polovičku oceníte.

Musíte svoju partnerku aspoň trochu poznať

Nejde o počet rokov, ktoré máte spoločne za sebou. Ide o to, vedieť, že vaša partnerka miluje červenú a neznáša modrú. Že dáva prednosť striebru pred zlatom, že je extrovert a je rada stredobodom pozornosti alebo že je introvert a má rada svoj pokoj. Presne tieto maličkosti formujú to, aká je vaša partnerka a aký štýl sa jej bude pravdepodobne páčiť. Ak tieto veci neviete a nechcete pokaziť moment prekvapenia, opýtajte sa jej kamarátok.

Tvar tváre

Náušnice sú šperkom, ktorý je najbližšie pri tvári. Správny výber náušníc dokáže zalichotiť tvaru tváre a dokáže podčiarknuť partnerkinu krásu. Trochu sa teda sústreďte na to, aký tvar tváre vaša milá má, a pri výbere myslite na tieto jednoduché pravidlá:

  1. Okrúhly tvar tváre

Žena s okrúhlou tvárou vás okamžite zaujme plnými lícami a širokým nízkym čelom. Takej žene najviac pristanú dlhé visiace náušnice, ktoré jej opticky predĺžia a tým aj zoštíhlia tvár. Aj náušnice v tvare guľôčok sú skvelou voľbou. Vyvarujte sa kruhov akejkoľvek veľkosti.

  1. Trojuholníkový (srdcovitý) tvar tváre

Trojuholníkovému tvaru dominuje širšie čelo, od ktorého sa tvar tváre smerom nadol postupne zužuje. Tomuto typu tváre pristanú dlhé línie – visiace dlhé náušnice, slzičkové aj kaskádové náušnice.

  1. Oválny tvar tváre

Vysoké lícne kosti a okrúhla brada, tieto aspekty oválnej tváre vzbudia vašu pozornosť. Pre symetriu sa táto tvár pokladá za ideálnu. S touto tvárou máte vyhrané, pristanú jej takmer všetky druhy náušníc. Krásu vašej partnerky najviac vystihnú slzičkové náušnice.

  1. Hranatý tvar tváre

Šírka čela, lícnych kostí aj brady je v jednej línii. Ženy s týmto typom tváre majú väčšinou ostrejšie rysy, preto sa vyvarujte masívnych tvarov, ktoré tvár nedokážu zjemniť. Svoju prácu skvele urobia jemné kruhové náušnice a náušnice s oblými tvarmi.

Náušnice značka originál

V predajniach Bisaku môžete nájsť širokú ponuku párov náušníc, ktoré sú vyrobené zo zlata, a to v niekoľkých farebných úpravách. Nájdete tu varianty s diamantmi aj bez nich. Odporúčame vám, aby ste sa o dokonalosti šperkov presvedčili na vlastné oči. Nespornou výhodou osobnej návštevy je školený personál, ktorý dokáže poradiť s výberom tak, aby náušnice pristali partnerke čo najviac. Muži sa tak nemusia trápiť s posudzovaním tvaru tváre sami. Aby ste získali ešte väčší prehľad, môžete sledovať Instagram a Facebook, kde pravidelne pridávame najnovšie príspevky zo sveta šperkov BISAKU.

Ak chcete partnerku prekvapiť originálnymi náušnicami, nebojte sa zveriť svoje predstavy do rúk odborníkov z klenotníctva Bisaku.  K dispozícii sú vám dizajnéri, ktorí dokážu navrhnúť šperky presne podľa vášho želania. Výsledkom bude šperk, ktorý je absolútnym originálom.

SLEDUJTE, ČO JE U NÁS NOVÉ

Pošleme vám zdarma katalóg

Zadajte svoj e-mail a už o pár dní môžete listovať
40 tlačenými stranami nového katalógu BISAKU.