Ako vznikajú naše prstene

Skúsili ste sa niekedy zamyslieť nad tým, čo má prsteň sám osebe pri žiadosti o ruku vyjadriť? Vždy sa snažíme o to, aby jedinečné vlastnosti a želania každého páru obsahovali prstene. Prstene Bisaku tieto vzácne príbehy uchovajú a budú vám ich pripomínať po celý život.

Láska je jednou z najdôležitejších hodnôt v živote človeka.

Láska je aj hnacou silou pri výrobe našich prsteňov. Veď práve ona je tým dôvodom na darovanie jedinečných a originálnych prsteňov. Preto

odpoveď na otázku, čo stojí za vznikom prsteňov Bisaku, znie LÁSKA.

Pri výrobe sa stretávajú dva základné stavebné kamene, medzi ktoré patrí zručnosť a cit našich klenotníkov a osobnosť vás a vašich partnerov. Predstavte si dokonalého partnera pre seba. Ten má nielen vlastnosti rovnaké ako ostatní ľudia, ale aj vlastnosti odlišné od ostatných.Najdôležitejšie však je, že má niečo, čím je pre vás výnimočný. A presne toto je vodidlom na výrobu prsteňov pre vás.Vždy sa snažíme o to, aby jedinečné vlastnosti a želania každého páru obsahovali prstene. Každý prsteň tak rozpráva úplne mimoriadne a nezabudnuteľné príbehy snúbencov. Prstene Bisaku tieto vzácne príbehy uchovajú a budú vám ich pripomínať po celý život. A to nielen počas šťastných chvíľ, ale aj vo chvíľach starostí, keď vám pri jedinom pohľade tieto prstene pripomenú, čo je tým silným putom medzi vami.

Skúsili ste sa niekedy zamyslieť nad tým, čo má prsteň sám osebe pri žiadosti o ruku vyjadriť? Žiadosť o ruku... tieto tri slová majú nekonečné množstvo významov. A záleží len na vás, ktoré z nich budú tie najdôležitejšie a o ktoré sa budete chcieť podeliť so svojím partnerom. Bude to "chcem s tebou byť navždy, chcem si s tebou založiť rodinu, chcem s tebou plánovať budúcnosť, si môj najlepší priateľ, si láska môjho života, si dokonalá, si úžasný, viem, že sa na teba môžem spoľahnúť, nikdy ťa nezradím" a veľa ďalších významov a gest, ktoré môže žiadosť vyjadrovať.Preto sa aj vy sami môžete stať návrhármi svojho prsteňa, ktorý tak bude presne vyjadrovať to, čo prostredníctvom neho chcete vyjadriť. Ak si však nie ste istí, ako by mal vyzerať dokonalý prsteň, ktorý dokáže vyjadriť všetko, čo chcete, môžete si vybrať z ponuky prsteňov, do ktorých naši klenotníci lásku a určité posolstvo vložili.

SLEDUJTE, ČO JE U NÁS NOVÉ

Pošleme vám zdarma katalóg

Zadajte svoj e-mail a už o pár dní môžete listovať
40 tlačenými stranami nového katalógu BISAKU.