Je dokonalá

Ona je taká... milujete jej úsmev, slová, ktoré vám šepká, vlasy, ktorými vás šteklí, spôsob, akým vás dokáže rozosmiať. Jediným pohľadom si vás dokáže podmaniť. Je vaša, je dokonalá.

Túto dokonalosť vidíme v každej žene. Každá je krásna inak, ale všetky sú hodné nášho obdivu. A každá jedna z nich si zaslúži dokonalý zásnubný prsteň, pretože moment zasnúbenia je neopakovateľný. Je to chvíľa, je to vlna emócií, keď sa nádej a očakávanie mieša s radosťou a hlbokou túžbou odovzdať sa tomu druhému. A to navždy.

Vo videu vás vedieme k tomuto nádhernému momentu, pootvárame dvierka do našej brnenskej zlatníckej dielne, kde sa vám pred vašimi zrakmi odvíja fascinujúci príbeh vzniku našich prsteňov, ktoré sú rovnako ako vaša partnerka jedinečné. Precízna ručná práca a vybrané brilianty robia z každého kusa absolútny unikát. Je to dychberúci proces vzniku prsteňa, ktorého zrodenie doslova prechádza ohňom a na ktorého konci drží vaše dievča v rukách dokonalý originál. Originál Bisaku.

Diamanty sú nielen večné, ale nikde nenájdete dva absolútne totožné, tak ako nikde nenájdete dve absolútne rovnaké podoby lásky. Zásnubný prsteň je vyjadrením vášho obdivu, lásky a hĺbky citov k žene vášho srdca, ktorá ho bude s láskou a hrdosťou nosiť. Výnimočný prsteň pre výnimočnú ženu.
Nechajte sa uniesť...

SLEDUJTE, ČO JE U NÁS NOVÉ

Pošleme vám zdarma katalóg

Zadajte svoj e-mail a už o pár dní môžete listovať
40 tlačenými stranami nového katalógu BISAKU.