Najnovšie trendy v oblasti svadobných obrúčok

Budete tento rok tými, ktorí si povedia svoje ÁNO?

Budete tento rok tými, ktorí si povedia svoje áno a vstúpia do nádhernej etapy života – do manželstva? Každý pár sníva o dokonalom svadobnom dni práve podľa svojich predstáv. Jedni chcú komornú, romantickú svadbu najlepšie len vo dvojici, iní si ju predstavujú ako prepychovú spoločenskú udalosť. Jedni si budú želať kone, druhí biele holubice a iní hoci svadobné fotografie na gondole v Benátkach. Nech je to tak či onak, bude to deň, ktorý bude patriť len vám. Rovnako vám budú patriť krúžky lásky, ktorými svoje rozhodnutie spečatíte. Aj ony musia zapadať do vášho životného štýlu a charakterizovať lásku, ktorá sa za nimi ukrýva.

Nové trendy pri výbere svadobných obrúčok sa často prelínajú so štýlmi, ktoré sa opakovane vracajú. Medzi „stálice“ patria svadobné obrúčky z bieleho zlata a novinkou je výber dámske svadobné obrúčky s väčším počtom kameňov. Snúbenci boli ešte donedávna voči prsteňom s viac ako jedným kameňom trochu nedôverčiví – dôvodom bol strach, že by kamene mohli vypadnúť. Tieto obavy sa nám však za našu viac ako 20-ročnú existenciu podarilo zmeniť na dôveru, a to vďaka schopnostiam našich zlatníkov a využívaným technologickým postupom, keď sme posunuli úroveň kvality vsádzania kameňov takmer k dokonalosti. Diamanty a zirkóny vsádzame väčšinou do jemných línií drážok, vďaka ktorým kamene nevyčnievajú nad povrch šperku, čo ich pri bežnom nosení chráni pred kontaktom s tvrdými materiálmi. Táto technológia navyše umožňuje väčší prienik svetla ku kameňom, čím znásobuje ich lesk. Zlatá svadobná obrúčka pokrytá diamantmi alebo zirkónmi sa preto stáva vyhľadávaným a obdivovaným trendom.

Veľmi trendovou záležitosťou je ružové zlato, ktoré sa na prsteňoch najčastejšie kombinuje práve s nadčasovým bielym zlatom. Ružová farba zlata je na pohľad veľmi príjemná, jeho sfarbenie pripomína odtieň pokožky, a preto nie je také výrazné ako zlato žlté. Ak patríte práve k tým snúbencom, ktorí sa chcú odlíšiť a ktorí vnímajú svadobné obrúčky ako doplnky každodenného štýlu, kombinácia ružového a bieleho zlata bude pre vás tá pravá.

SLEDUJTE, ČO JE U NÁS NOVÉ

Pošleme vám zdarma katalóg

Zadajte svoj e-mail a už o pár dní môžete listovať
40 tlačenými stranami nového katalógu BISAKU.