Zásnubné prstene pre športovcov

Aj športovci po nejakom čase zatúžia po oddychu od svojej vášne – športu. A tak sa rozhodnú, že by radi mali vo svojom živote niekoho, s kým sa môžu podeliť o šťastie a radosť z úspechov aj o smútok a sklamanie z neúspechov. Aké zásnubné prstene však športovcom pristanú a ktorým dať pri výbere prednosť?

Skromnosť bokom

Ako sa hovorí – 100 ľudí, 100 chutí. Športovci, predovšetkým tí úspešní, majú v povahe vydať zo seba to najlepšie a to sa týka nielen športového, ale aj osobného života. Preto sa neboja do zásnubného prsteňa investovať a chcú, aby bol prsteň perfektný rovnako ako ich výkon. Ideálnou voľbou je výrazný, a predovšetkým originálny prsteň z bieleho zlata alebo platiny s drahým kameňom, teda s briliantom
 

Na bežné denné nosenie aj športovanie

Niektorí majú to šťastie, že si k sebe nájdu polovičku, ktorá má rovnaké záľuby. Ak si športovec nájde športovkyňu, rozhodne je dobré vybrať taký zásnubný prsteň, ktorý je vhodný na bežné denné nosenie, najlepšie tak, aby ho partnerka mohla nosiť aj počas športovania. Taký prsteň by mal mať jemné oblé tvary a nízku alebo zapustenú korunku, vyrobený by mohol byť napríklad z platiny (Je lepšia platina alebo zlato?) , ktorá je veľmi tvrdá, a teda aj veľmi odolná a aj prirodzene hypoalergénna, doplnený jemným briliantom, ktorý je v porovnaní so zirkónom tvrdší, a je tu menšia pravdepodobnosť, že si partnerka prstienok zničí.

Chcem originálny zásnubný prsteň 

Chcete, aby bol zásnubný prsteň absolútne originálny a unikátny? V BISAKU máme k dispozícii dizajnérov, ktorí navrhnú prsteň presne podľa vašich predstáv a želaní. Vďaka unikátnemu 3D programu prsteň presne vymodelujú a výsledný šperk sa potom vyrobí použitím najnovšej technológie. Vďaka tomu môžete darovať prsteň presne podľa vašich predstáv.

SLEDUJTE, ČO JE U NÁS NOVÉ

Pošleme vám zdarma katalóg

Zadajte svoj e-mail a už o pár dní môžete listovať
40 tlačenými stranami nového katalógu BISAKU.