Zimná svadba má svoje čaro

Počasie vonku už začína byť chladnejšie, jeseň sa hlási a čoskoro tu máme zimu. Pre zamilovaných je však ročné obdobie väčšinou nepodstatné, a preto sa neboja povedať si svoje ÁNO aj v zime. Zasnežená zimná krajina, padajúce vločky, čistá biela všade, kam sa pozrieš, a príjemný pocit tepla pri kozube alebo teplom čaji rozhodne majú svoje čaro. Ak aj napriek tomu stále váhate, či sa do zimnej svadby pustiť, máme pre vás pár dôvodov, ktoré vám pri rozhodovaní môžu pomôcť.

Miesto ako z rozprávky

Hoci zimy už nie sú to, čo kedysi bývali, stále sa u nás nájdu miesta, ktoré sú v zime nádherne zasnežené. Patria medzi ne predovšetkým horské oblasti, kde sa sneh stále ešte udrží aj dlhší čas. Okrem snehu sa na horách darí aj slnku, ktoré je tu silnejšie, a preto vám ani pocitovo nie je taká zima. Sneh, slniečko, horská krajina a čerstvý vzduch, jedným slovom – rozprávkové miesto je na svete.

Šaty s vlečkou, striebrom vyšívané, ale princezná to nie je

Kto by nepoznal klasickú českú rozprávku Tri oriešky pre Popolušku? Celá rozprávka sa odohrávala v zimnom prostredí. Pamätáte si, ako veľmi to Libuši Šafránkovej v bielych svadobných šatách pristalo? Musíte uznať, že svadobné šaty v zimnom období dostávajú úplne iný rozmer a čaro. Navyše tu môžete využiť aj netradičné svadobné doplnky, ako je napríklad kožúšok. 

Dokonalé svadobné obrúčky

Ak sa rozhodnete pre rozprávkovú zimnú svadbu, určite si treba vybrať snubní prsteny vhodné na taký štýl svadby. Ak ste vždy túžili po šperkoch ako z rozprávky, plné trblietavých kamienkov a lesku, máme pre vás v BISAKU niekoľko kúskov, ktoré sú na takú príležitosť ako stvorené.

Nemusíte bojovať s termínmi

Väčšina párov túži po svadbe v teplom letnom období, preto je boj o termíny naozaj veľký. O svadbu v zime toľko ľudí záujem nemá, takže máte oveľa lepší výber a šancu vybrať si ideálny termín svojho dňa D. S časom bojujete nielen pri výbere dátumu svadby, ale aj pri rezervovaní fotografa. V zime tak máte väčšiu šancu, že „ulovíte“ presne toho, ktorý sa vám najviac pozdáva.

Dekorácie a menu v znamení tradícií

Zimné obdobie priamo ponúka zakomponovať do svadby tradície, ktoré sa nám so zimou spájajú. Čo takto zaradiť do svadobného menu teplé varené víno alebo punč? Škoricu nemusíte využiť len v pokrmoch, ale v kombinácii s ihličím a jarabinami sa dokonale hodí aj ako dekorácia na stoly. Menovky na stoly vyrobené z medovníkov určite každého svadobčana milo potešia.
SLEDUJTE, ČO JE U NÁS NOVÉ

Pošleme vám zdarma katalóg

Zadajte svoj e-mail a už o pár dní môžete listovať
40 tlačenými stranami nového katalógu BISAKU.