Ku každej jednotlivej zákazke pristupujeme s pokorou. Len tak sa môžeme stále učiť niečo nové, poznávať taje a možnosti materiálov, čo sa odráža na výsledných šperkoch. Kladieme dôraz na návrh jedinečných kolekcií snubných prsteňov aj zásnubných prsteňov.

Dozvedieť sa viac informácií...

Je dokonalá!

Ona je taká… milujete jej úsmev, slová, ktorá vám šeptá, vlasy, ktorými vás šteklí, spôsob, akým vás dokáže rozosmiať. Jediným pohľadom si vás dokáže podmaniť. Je vaša, je dokonalá.

Túto dokonalosť vidíme v každej žene. Každá je krásna inak, ale všetky sú hodné nášho obdivu. A každá jedna z nich si zaslúži dokonalý zásnubný prsteň, pretože moment zasnúbenia sa je neopakovateľný. Je to chvíľa, je to vlna emócií, keď sa nádeje a očakávania miešajú s radosťou a hlbokou túžbou odovzdať sa tomu druhému. A to navždy.

Vo videu vás vedieme k tomuto nádhernému momentu, pootvárame dvierka do našej brnianskej zlatníckej dielne, kde sa vám pred vašimi zrakmi odvíja fascinujúci príbeh vzniku našich prsteňov, ktoré sú rovnako ako vaša partnerka jedinečné. Precízna ručná práca a vybrané brilianty robia z každého kusu absolútny unikát. Je to dych vyrážajúci proces vzniku prsteňa, ktorého zrodenie prechádza doslova ohňom a na ktorého konci drží vaše dievča v rukách dokonalý originál. Bisaku originál.

Diamanty sú nielen večné, ale nikde nenájdete dva absolútne totožné, rovnako ako nikde nenájdete dve absolútne rovnaké podoby lásky. Zásnubný prsteň je vyjadrením vášho obdivu, lásky a hĺbky citov k žene vášho srdca, ktorá ho bude s láskou a hrdosťou nosiť. Výnimočný prsteň pre výnimočnú ženu.

Nechajte sa uniesť…