Ku každej jednotlivej zákazke pristupujeme s pokorou. Len tak sa môžeme stále učiť niečo nové, poznávať taje a možnosti materiálov, čo sa odráža na výsledných šperkoch. Kladieme dôraz na návrh jedinečných kolekcií snubných prsteňov aj zásnubných prsteňov.

Dozvedieť sa viac informácií...

NAJNOVŠIE TRENDY V SNUBNÝCH PRSTEŇOCH

Budete tohto roku tými, ktorí si povedia svoje Áno a vstúpia do nádhernej etapy života, manželstva? Každý pár sní o dokonalom svadobnom dni práve podľa svojich predstáv. Jedni chcú komornú, romantickú svadbu najlepšie iba vo dvojici, iní si ju predstavujú ako prepychovú spoločenskú udalosť. Jedni si budú priať kone, druhí biele holubice a iní napríklad svadobné fotografie na gondole v Benátkach. Či už tak, alebo onak, bude to deň, ktorý bude patriť len vám. Takisto vám budú patriť krúžky lásky, ktorými svoje rozhodnutie potvrdíte. I ony musia zapadať do vášho životného štýlu a charakterizovať lásku, ktorá je za nimi ukrytá.

Nové trendy pri výbere snubných prstienkov sa často prelínajú so štýlmi, ktoré sa opakovane vracajú. Medzi „stálice“ patria snubné prstienky z bieleho zlata a novinkou je výber dámskeho snubného prsteňa s väčším počtom kameňov. Snúbenci boli ešte donedávna voči prsteňom s viac než jedným kameňom trochu nedôverčiví – dôvodom bol strach, že by kamene mohli vypadnúť. Tieto obavy sa nám však za našu viac než 20-ročnú existenciu podarilo obrátiť v dôveru, a to vďaka schopnostiam našich zlatníkov a využívaním technologickým postupom, kedy sme posunuli úroveň kvality zasadzovania kameňov takmer k dokonalosti. Diamanty aj zirkóny zasadzujeme prevažne do jemných línií drážok, vďaka ktorým kamene nevyčnievajú nad povrch šperku, a sú tak chránené pred kontaktom s tvrdými materiálmi pri bežnom nosení. Táto technológia navyše umožňuje väčší prienik svetla ku kameňom, a tým znásobuje ich lesk. Zlatý snubný prsteň osádzaný diamantmi či zirkónmi sa preto stáva vyhľadávaným a obdivovaným trendom.

Veľmi trendovou záležitosťou je červené zlato, ktoré sa najčastejšie pri prsteňoch kombinuje práve s nadčasovým bielym zlatom. Červená farba zlata je veľmi príjemná na pohľad, jeho sfarbenie pripomína odtieň pokožky a nie je teda tak výrazné ako zlato žlté. Ak sa radíte práve medzi snúbencov, ktorí sa chcú odlíšiť a pojať snubné prstene ako doplnky každodenného štýlu, kombinácia červeného a bieleho zlata bude pre vás tá pravá.