Ku každej jednotlivej zákazke pristupujeme s pokorou. Len tak sa môžeme stále učiť niečo nové, poznávať taje a možnosti materiálov, čo sa odráža na výsledných šperkoch. Kladieme dôraz na návrh jedinečných kolekcií snubných prsteňov aj zásnubných prsteňov.

Dozvedieť sa viac informácií...

O spoločnosti

V Bisaku sme presvedčení, že láska je jediná sila prichádzajúca ku každému z nás neznámo odkiaľ ako magické neviditeľné pohladenie. Lásku považujeme za primárnu a zároveň najmocnejšiu ľudskú potrebu. Vždy sme boli fascinovaní jej silou, ktorú vidíme predovšetkým v jej schopnosti prekonávať vzdialenosti a čas. Láska je vzrušujúca, prináša nekonečné množstvo emócií a spomienok.


 

Veríme, že zásnubné a snubné prstene neslúžia iba ako podklad k uzavretiu manželstva, ich symbolika je pre nás ukotvená oveľa hlbšie. Každý prsteň, ktorý vyrobíme, sa stane pomyselným uchovávateľom týchto spomienok. Vnímanie lásky, predstavy o nej a o šťastí má každý z nás iné, zostáva však viera v pretrvanie tohto nádherného citu. 

 

Týmito myšlienkami sú inšpirované prstene BISAKU, ktoré sú charakterizované sviežim moderným dizajnom, čistými líniami a zmyslom pre detail.

Jedinečnosť lásky je daná jedinečnosťou každého páru, ktorý ju zdieľa, a my sme si vedomí, že iba veľmi osobným prístupom môžeme porozumieť prianiam snúbencov. Napĺňa nás myšlienka, že Vás prstienky BISAKU budú sprevádzať každým dňom Vašej spoločnej životnej cesty.

 

Navštívte naše predajne so zásnubnými a snubnými prsteňmi v Prahe, v Brne a v Ostrave

Príďte načerpať neopakovateľnú atmosféru našich originálnych predajní a užite si tento špeciálny okamih. Presvedčte sa, že láska je v BISAKU esenciálna a všadeprítomná.