Ku každej jednotlivej zákazke pristupujeme s pokorou. Len tak sa môžeme stále učiť niečo nové, poznávať taje a možnosti materiálov, čo sa odráža na výsledných šperkoch. Kladieme dôraz na návrh jedinečných kolekcií snubných prsteňov aj zásnubných prsteňov.

Dozvedieť sa viac informácií...

Prstene na prianie

 

Ako prebieha výroba prsteňa podľa priania zákazníka

Ak ste si nevybrali z našej ponuky snubných a zásnubných prsteňov, sme schopní ponúknuť vám niečo navyše.

Za obdobie, po ktoré sa výrobe šperkov na prianie venujeme, sme sa naučili empaticky porozumieť vašim prianiam a vďaka 3D technológii sme teraz schopní vaše konkrétne aj veľmi náročné predstavy doslova zhmotniť.

Pomocou tejto technológie vám navrhneme zlaté snubné či zásnubné prstene. Návrh je vždy konzultovaný s našimi skúsenými odborníkmi, ktorí sa postarajú o to, aby výsledný dizajn zodpovedal vášmu vysnenému klenotu.

Táto špecifická individuálna zákazková výroba je tým pravým riešením, ak si chcete nechať vyrobiť prstene presne podľa vlastných predstáv. 

 

Každý prsteň BISAKU je vyrábaný pomocou kombinácie ručnej zlatníckej práce a moderných technológií.

Každému kameňu, ktorý do našich prsteňov ručne vsadzujeme, venujeme starostlivú pozornosť a kladieme dôraz na kvalitu upevnenia.

Zliatiny drahých kovov, ktoré na výrobu snubných a zásnubných prsteňov používame, spĺňajú najvyššie kvalitatívne štandardy.