Ku každej jednotlivej zákazke pristupujeme s pokorou. Len tak sa môžeme stále učiť niečo nové, poznávať taje a možnosti materiálov, čo sa odráža na výsledných šperkoch. Kladieme dôraz na návrh jedinečných kolekcií snubných prsteňov aj zásnubných prsteňov.

Dozvedieť sa viac informácií...

Servis šperkov

PRSTENY V MERADLE KAŽDODENNÉHO NOSENIA

Jedinečné prstene BISAKU sú vyrobené tak, aby pretrvali naveky. A ak budete v ich starostlivosti dodržiavať niekoľko jednoduchých pokynov, budú vaše nádherné prstene symbolizujúce nezabudnuteľné okamihy vášho života vyzerať stále krásne.

Zlato, z ktorého naše šperky prevažne vyrábame, je mäkký kov podliehajúci opotrebovaniu. Či už budete svoje prstene nosiť každý deň, alebo iba príležitostne, majte na pamäti, že ide o drahé šperky, ktoré vyžadujú starostlivosť a pozornosť.

Nižšie uvedené odporúčania vám pomôžu predchádzať nežiaducim poškodeniam a udržať vaše prstene krásne čo možno najdlhšie.

  • Nie je vhodné, aby prstene prichádzali do styku s čistiacimi a inými chemickými prípravkami.
  • Odporúčame prstene odkladať pri umývaní rúk či nanášaní krému na ruky.
  • Vyhnite sa kontaktu s mejkapom, krémami a parfumami a zabráňte styku s chlórom. Prsteň nenoste do sprchy, bazénov ani pri upratovaní.
  • Vyhnite sa kontaktu s tvrdými materiálmi a povrchmi (kľúče, sklo, kľučky od dverí a pod.). Minimalizujete tak stopy poškrabania a opotrebovania.

 

CELOŽIVOTNÝ SERVIS BISAKU

I napriek tomu, že sú všetky prstene BISAKU v súlade s tými najvyššími štandardmi kvality, sme si vedomí, že úplne zabrániť prirodzenému opotrebovaniu prsteňov nie je možné. Pripravili sme pre vás teda špeciálny popredajný servis, s ktorým budú vaše svadobné šperky doživotne krásne. Program spočíva v možnosti pravidelného čistenia, leštenia aj obnove povrchovej úpravy prsteňov, a to každé 2 roky od uskutočneného nákupu úplne zdarma.