Ku každej jednotlivej zákazke pristupujeme s pokorou. Len tak sa môžeme stále učiť niečo nové, poznávať taje a možnosti materiálov, čo sa odráža na výsledných šperkoch. Kladieme dôraz na návrh jedinečných kolekcií snubných prsteňov aj zásnubných prsteňov.

Dozvedieť sa viac informácií...

Svadobné veľtrhy 2015/2016

Začiatkom januára nového roka začne očakávané obdobie svadobných veľtrhov, na ktorých sa s vami opäť s veľkou radosťou stretneme. Tešíme sa, až vám budeme môcť predstaviť naše celkom nové kolekcie snubných prsteňov. Snubné prstene Bisaku budete môcť vyskúšať a objednať na týchto veľtrhoch so špeciálnou veľtržnou zľavou.
 

20-21.11. 2015 Svadobné Expo Hotel International Prague

Svadobné Expo je najväčší jesenný svadobný veľtrh v Českej republike so zameraním nielen na snúbence z Prahy a okolia, ale z celej ČR. Dôraz sa kladie na svadobné miesta, svadobné šaty, kvety, ochutnávku vína a mnoho ďalšieho. Príďte sa presvedčiť na prvý svadobný veľtrh tejto sezóny!

http://www.svatebniexpo.cz/

15-16.1. 2016 Svadobné dni v hoteli Clarion Praha

Rovnako ako ďalších päť tisíc návštevníkov chystajúcich sa urobiť životný krok, tak ani Vy si nenechajte ujsť príležitosť zavítať do Clarion Congress Hotel Prague, do sveta svadobných príprav, na veľtrh SVADOBNÉ DNI. Na ploche vyše 3000m2 sa predstaví viac ako 100 vystavovateľov.

http://www.svatebnidny.cz/

23-24.1. 2016 Svadobná show v Adam Gallery Brno

Svadobná SHOW je veľtrh novej kategórie, ktorý pre Vás organizuje svadobná agentúra Naïve s.r.o. Je určený všetkým zaľúbeným a naším cieľom je predstaviť niečo nového, ale pritom tradične doplneného o ucelenú ponuku produktov a služieb týkajúcich sa jednej z 
najvýznamnejších životných udalostí - svadby. Veľtrh je nielen výstavný, ale aj predajný. Ako jediný svadobný veľtrh vám ponúkame súťaž o svadbu zadarmo alebo luxusné svadobné šaty.

http://www.svatebnishow.cz/

30-31.1.2016 Svadobný veľtrh v Clarion Congress Hotel Ostrava

11. ročník svadobného veľtrhu sa opäť vracia do novo zrekonštruovaného štvorhviezdičkového CLARION CONGRESS hotelu, ktorý je rozšírený o najväčšie kongresové centrum v Ostrave. V sprievodnom programe svadobného veľtrhu, budeme každú hodinu losovať o zaujímavé ceny našich partnerov a vystavovateľov. Za oba dni konania veľtrhu rozdáme ceny v celkovej hodnote 50.000 Kč.

http://www.svatebni-akce.cz/

5-6.2. 2016 Svadobný veľtrh v Diplomat Hoteli Prague

Svadobný veľtrh v hoteli Diplomat je srdcovou záležitosťou s najdlhšou históriou. Tohtoročnú sezónu sa bude konať 16. ročník a sme presvedčení, že ani tentoraz vás nesklame. Na veľtrh sa schádzajú snúbenci z celého územia Čiech, aby naplánovali svadbu podľa ich snov. Bisaku je každoročný účastník tohto veľkolepého veľtrhu a aj túto sezónu bude naším potešením, prezentovať vám naše kolekcie snubných prsteňov.

http://www.diplomathotel.cz/

12-13.2. 2016 Svadobný veľtrh v Incheba Expo Bratislava

Veľtrh, ktorý je vždy sprevádzaný nespočetným množstvom českých umelcov a známych osobností. Tešiť sa môžete na hudobné a tanečné vystúpenia, módne prehliadky, či mnoho súťaží pre snúbencov. Na tomto veľtrhu sa rozhodne nudiť nebudete. Dúfame, že sa na tejto show stretneme s mnohými nadšenými a zamilovanými pary.

http://www.svadobnyveltrh.sk/

20-21.2. 2016 Svadobný veľtrh v OC Futurum Brno

11. ročník svadobného veľtrhu Futurum Brno opäť ponúkne a predstaví, ako každý rok, snúbencom to najlepšie zo svadobných služieb. Príďte sa inšpirovať na jedinečný svadobný veľtrh a zariaďte si Vašu vysnívanú svadbu na jednom mieste.

http://www.svatebnifuturum.cz/

27.-28.2 2016 Svadobný veľtrh Nevesta v aule Gong Ostrava

Radi by sme Vás pozvali na návštevu predajne-propagačného svadobného veľtrhu Nevesta 2016. Opäť Vás privítame v nových priestoroch Multifunkčné auly Gong v Dolnej oblasti Vítkovice, ktorá plne spĺňa predstavy o modernom a prestížnom mieste pre 
konanie svadobného veľtrhu.

http://www.svatebni-veletrh-ostrava.cz