Sme rodina. Bisaku

Rikard
RikardCEOHlava, srdce a duša značky. Remeslo zdedil po otcovi a dedovi. Vybudoval jednu z najmodernejších zlatníckych dielní v Európe a sieť predajní BISAKU
Terka
TerezaOperations manager

Tereza spolu s Rikardom dohliada na chod celej firmy. Stará sa o všetky predajne a má pod palcom správu objednávok.

Vojta
VojtaVedúci zlatníckej dielneMá na starosti chod našej brnenskej zlatnícke dielne. Jeho zmysel pre detail a dokonale odvedenú prácu je nákazlivý. Baví ho najnovšie technológie a rôzne inovácie v odbore.
Ardiana
Ardiana
Finančná manažérkaVo firme má na starosti financie. Je tiež autorkou designu našich výloh. Je mladšou sestrou Rikarda, nášho šéfa.
Lucie
Lucie
Fotografka & marketingová manažérka Lucie je našou fotografkou a má na starosti marketing a sociálne siete. Je Rikardovou manželkou a majú spolu dve dcéry.
Ema
Ema
Offline MarketingEma se stará o produkciu offline marketingu a komunikuje s našimi grafikmi. Do tímu sa pridala po ukončenie kariéry baletky.
Petra
Petra
Order HandlerPetra se stará o hladký chod všetkých objednávok, aby sa čo najskôr dostali do vašich rúk. 
Diana
Diana
Vedúci predajne v BrneDiana pomáhá zákazníkom nájsť ten pravý šperk na ich príležitosť. Ráda si zájde na jogu alebo relaxuje pri vode.
Katrin
Katrin
Vedúci predajne v Prahe Katrin vedie našu pražskú predajňu, má na starosti predaj a venuje sa komunikácii so zákazníkmi.
Andrea
Andrea
Sales assistantPani Andreu stretnete v našej pražskej predajni, kde má na starosti predaj a komunikáciu so zákazníkmi.
Eva
Eva
Vedúci predajne v Ostrave Eva je jadrom našej ostravskej predajne. Jej profesionalita príjemné vystupovanie spríjemní výber ktoréhokoľvek šperku.
Erika
Erika

Vedúci predajne v BratislaveErika je srdcom našej bratislavskej predajne. Má na starosti komunikáciu s našimi zákazníkmi a celú predajňu. 

Eva
Eva
Vedúci predajne vo ViedniEva má na starosti starostlivosť o zákazníkov a fungovanie viedenskej predajne. So svojou dcérou sa obe venujú jazde na koni.
Bianca
Bianca
Sales Assistant S Biancou sa stretnete na viedenskej predajni. Jej vášeň pre šperky je inšpiratívna a dokáže pri výberu skvele poradiť. 
Adéla
Adéla
3D dizajnérka Venuje sa vývoju nových modelov a návrhom šperkov na mieru. Má rada hory a predovšetkým feratty.
 
Andrea
Andrea
ZlatniceAndrea má na starosti celú radu úkonov, medzi ktoré patrí proces úprav šperkov a ich renovácia.
Gábina
Gábina
ZlatniceRada se vo svojej práci stále zdokonaľuje a ladí najmenšie detaily k úplnej dokonalosti. Venuje sa spevu, básňam a maľovaniu.
Lukáš
Lukáš
CNC operátor & zlatníkLukáš má v maličku prácu s našou CNC technikou a celý proces vzniku šperkov v našej dielni. Je vášnivým bikerom a venuje sa zostavovaniu horských bicyklov. 
 
Jaroslav
Jaroslav
CNC operátorJarda ovláda CNC i laserovú technológiu. Je veľkým fanúšikom PC hier.
Volodymyr
Volodymyr
Zlatník Náplňou jeho práce je predovšetkým osadzovanie šperkov kameňmi. Vo voľnom čase sa venuje rodine, čítaniu a štúdiu umenia.
Věra
Věra
ZlatnicePani Věra je našou zlatnicou a venuje sa opracovaniu, renovácii šperkov a úpravám veľkosti.
„Prstene robil už môj dedko a otec. Asi je to osud, že som najšťastnejší v momentoch, keď si žena nastokne náš prsteň – ktorý dostala od svojho muža z lásky.
Je v tom predsa kus bláznovstva a romantiky...“
Rikard Bisaku
Zakladateľ
5 rokov záruka Na remeselnú prácu aj materiál dávame v prípade všetkých prsteňov a šperkov doživotnú záruku. Úprava zdarma Keď netrafíte veľkosť zásnubného prsteňa, urobíme vám prvú úpravu do 90 dní od zakúpenia zadarmo. Servis zdarma Každé dva roky máte ku všetkým prsteňom BISAKU kompletné vyčistenie a obnovu zadarmo. Výmena do 90 dní Akýkoľvek nenosený zásnubný prsteň BISAKU vám vymeníme do štvrťroka od jeho kúpy.

Viete o zlatníckej dielni priamo v srdci Brna?

Už 31 rokov možno chodíte popri nej: na Jánskej ulici
v historickom dome U Tří knížat z 13. storočia.

Všetky prstene a šperky BISAKU vznikajú práve tu.

Pod stredovekými klenbami tu pracujú skúsení zlatníci, dizajnéri a CNC špecialisti, aby vytvorili tie najkvalitnejšie prstene na trhu.

V našej dielni sa snúbia ručné práce so špičkovými technológiami a vyrábajú sa tu šperky, ktoré odrážajú podstatu remesla. Každá obrúčka či zásnubný prsteň, ktorý tu vznikne, je majstrovským dielom, starostlivo spracovaným k dokonalosti. Odráža sa v ňom Váš milostný príbeh a každý deň Vám pripomína Vašu lásku.
Máme najmodernejšiu dielňu v ČR. Pracujeme s pokročilými technológiami
A sme blázni do detailov.
Chceme vám to všetko vyšperkovať.

HISTÓRIA BISAKU


28 je jednoducho... 28 rokov.
Prejdite si ich niekoľkými kliknutiami.
1993
1996
2001
2004
2005
2007
2008
2010
2012
2013
2015
2016
2017
2018
Vyberte si teda na webe akýkoľvek prsteň – a my vám ho naživo predvedieme v plnej paráde.

zvoľte pobočku

Pošleme vám zdarma katalóg

Zadajte svoj e-mail a už o pár dní môžete listovať
40 tlačenými stranami nového katalógu BISAKU.