Cesta k tomu
najlepšiemu je
dlhá, ale krásna.

Či už ide o vzťah s milovanou osobou, alebo o prsteň.


Prejdite ju s nami od začiatku

Prvé stretnutie

 
Pamätáte si, kde a ako sa to stalo? Láska na prvý pohľad alebo nenápadná iskra? Na tom, ako to bolo, vlastne ani nezáleží – dôležité je to, čo nasledovalo

Nápad

Prichádza rovnako ako prvotná inšpirácia pre váš prsteň rôzne: niekedy ako nejasná myšlienka, inokedy ako hotový nápad, ktorý čaká už iba na detailné rozkreslenie.

Čerstvá láska

Druhé rande, tretia schôdzka, nesmelé dotyky... Už v týchto chvíľach sa medzi vami vykresľovali základy pevného vzťahu, ktorý neskôr smeruje k manželstvu.

Skicovanie

 
Pôvodný nápad sa začína zhmotňovať: zatiaľ len na papieri. Dizajnér načrtne podobu vášho prsteňa rovnako ako sa postupne rodí každý nový vzťah.

Ďalšie zbližovanie

Nesmelé aj smelé dotyky už máte dávno za sebou. A začínate spoznávať toho druhého v reálnych farbách: v rozličných situáciách a zo všetkých možných strán.

Vizualizácia

Teraz prichádza na scénu 3D vizualizácia. Vďaka nej si môžete svoj prsteň detailne a zo všetkých strán prezrieť, skôr ako ho zlatník začne skutočne vyrábať.

Obrusovanie hrán

 
Niet slnka bez búrky: v každom vzťahu to občas zaškrípe. Časom sa však spory obrúsia, čím vzťah získa trvalejšiu kvalitu – ktorú už neohrozí každá prehánka.

Neopracovaný prsteň

Aj my musíme vášmu novému prsteňu poriadne obrúsiť hrany. Aby nakoniec nadobudol správny tvar a vznikol pevný, trvácny výsledok na celý život.

Finále

Hotovému prsteňu už chýba len zopár vecí, aby sa stal dokonalým šperkom: zlatník doň vloží vybraný kameň, prebehne posledné leštenie a kontrola
... a je to.

„Á... á... áno!“

 
Už je to tu. Ženy o tejto chvíli snívajú aj dlhé roky, muži ju často plánujú niekoľko mesiacov: žiadosť o ruku. A potom zaznie to najdôležitejšie „áno“ vo vašom živote.