Ako sa starať 
o prstene BISAKU

Prsteň je ako vzťah: keď sa oň nestaráte, stráca lesk. Stačí však dodržiavať zopár jednoduchých pravidiel, aby ste si svoj šperk udržali (takmer) ako nový – aj pri každodennom nosení.

Rovnako ako o vzťah sa treba starať aj o šperk,
aby nestratil lesk a aby sa stále pekne trblietal.

5 rád, ako sa správať k prsteňu

ŽIADNE UPRATOVANIE, PROSÍM Teda pokojne doma upratujte... ale nie s prsteňom na ruke. Prsteň si odložte aj pri práci s chemikáliami: narúšajú jeho ochrannú vrstvu. VYVARUJTE SA NÁRAZOV Uchovávajte prsteň vo väčšej vzdialenosti od kovov a skla. Vyvarujte sa prudkých nárazov na čokoľvek tvrdé – tieto hlbšie vrypy sa bežným leštením neodstránia. UMÝVANIE SA NEODPORÚČA Odkladajte si prsteň aj pri umývaní rúk a nanášaní krému na ruky. Zvyšky potu alebo mydla zostávajú v okolí kameňov a berú prsteňu lesk. PRSTEŇ NEŠPORTUJE A nechodí rád ani do sprchy, sauny, bazénu ani na kúpalisko. Odložte si ho aj vždy vtedy, keď idete pracovať do svojej záhradky. VŠETKO MÁ SVOJE MIESTO Ak si potrebujete prsteň odložiť, nie je na to lepšie miesto ako jemná výstelka vašej škatuľky BISAKU. Alebo mäkké miesto v šperkovnici.

Ako sa starať
o biele zlato

Najobľúbenejším materiálom na prstene je biele zlato. Jeho prirodzená farba má jemný nádych dožlta. Aby sa docielila tá známa striebristá farba, musí sa na opracovaný šperk naniesť vrstva ródia. Počas nosenia prsteňa sa táto vrstva postupne opotrebúva. A časom sa prejaví pôvodná farba bieleho zlata – jeho ľahký nádych dožlta. Ródiovú vrstvu vám v rámci servisu môžeme na prsteň znovu naniesť. A po vyleštení bude váš prsteň z bieleho zlata znovu vyzerať ako nový.
Ďalšie informácie o profesionálnej starostlivosti a všetko dôležité o nákupe, záruke, popredajnom servise atď. nájdete zde. Môžete nás tiež osobne navštíviť v našich predajniach, kde vám vždy radi pomôžeme a poradíme.

Chcete prsteň vyčistiť?

Zastavte sa u nás v BISAKU. Prsteň vám vyčistíme ultrazvukom, takže bude žiariť ako nový.
naše pobočky

Ku každému prsteňu máte celoživotné čistenie zadarmo

V rámci doživotného servisu vám každé dva roky bezplatne vyčistíme prstene ultrazvukom, ktorým odstránime povrchové nečistoty, vyčistíme usadeniny okolo kameňov a vďaka tomu sa prstene krásne rozžiaria. Rovnako vykonáme kontrolu uchytenia kameňov.

Keď budete prsteňom dávať starostlivosť, ktorú si zaslúži, tak sa vám budú na rukách trblietať dlho bez nutnosti čistenia či renovácie.

Pokiaľ budete potrebovať, môžete využiť aj kompletný profesionálny servis. Táto služba zahŕňa obnovenie povrchových úprav (leštenie, matovanie,...), obnovenie vrstvy ródia na prsteňoch z bieleho zlata a tiež odstránenie nečistôt z okolia kameňov. Tento servis je už spoplatnený a neodporúčame ho vykonávať častejšie ako raz za päť rokov, aby sa predišlo prílišnému úbytku materiálu.


120 spoločných večerí
265 kilometrov peši
10 návštěv kina
1 prsteň

A kde sa začal
ten váš príbeh?

Príbeh Bisaku

120 hodín navrhovania
42 hodín výroby
10 hodín brúsenia
1 prsteň
SLEDUJTE, ČO JE U NÁS NOVÉ

Pošleme vám zdarma katalóg

Zadajte svoj e-mail a už o pár dní môžete listovať
40 tlačenými stranami nového katalógu BISAKU.