Ako sa starať 
o prstene BISAKU

Prsteň je ako vzťah: keď sa oň nestaráte, stráca lesk. A keď sa oň nezaujímate naozaj dlho, môže sa aj rozpadnúť. Stačí si však ctiť zopár jednoduchých pravidiel, aby ste si svoj svadobný šperk udržali (takmer) ako nový – aj pri každodennom nosení.

Rovnako ako o vzťah sa treba starať aj o šperk,
aby nestratil lesk a aby sa stále pekne trblietal.

5 rád, ako sa správať k prsteňu

ŽIADNE UPRATOVANIE, PROSÍM Teda pokojne doma upratujte... ale nie s prsteňom na ruke. Prsteň si odložte aj pri práci s chemikáliami: narúšajú jeho ochrannú vrstvu. VYVARUJTE SA NÁRAZOV Uchovávajte prsteň vo väčšej vzdialenosti od kovov a skla. Vyvarujte sa prudkých nárazov na čokoľvek tvrdé – tieto hlbšie vrypy sa bežným leštením neodstránia. UMÝVANIE SA NEODPORÚČA Odkladajte si prsteň aj pri umývaní rúk a nanášaní krému na ruky. Zvyšky potu alebo mydla zostávajú v okolí kameňov a berú prsteňu lesk. PRSTEŇ NEŠPORTUJE A nechodí rád ani do sprchy, sauny, bazénu ani na kúpalisko. Odložte si ho aj vždy vtedy, keď idete pracovať do svojej záhradky. VŠETKO MÁ SVOJE MIESTO Ak si potrebujete prsteň odložiť, nie je na to lepšie miesto ako jemná výstelka vašej škatuľky BISAKU. Alebo mäkké miesto v šperkovnici.

Ako sa starať
o biele zlato

Najobľúbenejším materiálom na prstene je biele zlato. Jeho prirodzená farba má jemný nádych dožlta. Aby sa docielila tá známa striebristá farba, musí sa na opracovaný šperk naniesť vrstva ródia. Počas nosenia prsteňa sa táto vrstva postupne opotrebúva. A časom sa prejaví pôvodná farba bieleho zlata – jeho ľahký nádych dožlta. Ródiovú vrstvu vám v rámci servisu môžeme na prsteň znovu naniesť. A po vyleštení bude váš prsteň z bieleho zlata znovu vyzerať ako nový.
Ďalšie informácie o profesionálnej starostlivosti a všetko dôležité o nákupe, záruke, popredajnom servise atď. nájdete na našich webových stránkach. Môžete nás tiež osobne navštíviť v predajniach klenotníctva BISAKU, kde vám vždy radi pomôžeme a poradíme.

Chcete prsteň vyčistiť?

Zastavte sa u nás v BISAKU. Prsteň vám vyčistíme ultrazvukom, takže bude žiariť ako nový.
naše pobočky

Ku každému prsteňu BISAKU máte doživotný servis zadarmo

Keď sa budete o prstene starať tak, ako si zaslúžia, budú vám dlho slúžiť bez nutnosti renovácie.

Ak napriek tomu budete potrebovať, prsteň vám raz za dva roky zdarma vyčistíme a vrátime mu pôvodný lesk. Leštením a pieskovaním obnovíme jeho povrch, vyčistíme usadeniny okolo kameňov a obnovíme vrstvu ródia. Bezplatný servis nezahŕňa odstránenie mechanických poškodení (škrabance, vrypy, deformácie prsteňa...). Tieto opravy robíme tiež, ale už za poplatok.

Prečítajte si praktické rady, ako sa o svoj svadobný šperk môžete najlepšie starať.

120 spoločných večerí
265 kilometrov peši
10 návštěv kina
1 prsteň

A kde sa začal
ten váš príbeh?

Príbeh Bisaku

120 hodín navrhovania
42 hodín výroby
10 hodín brúsenia
1 prsteň
SLEDUJTE, ČO JE U NÁS NOVÉ

Pošleme vám zdarma katalóg

Zadajte svoj e-mail a už o pár dní môžete listovať
40 tlačenými stranami nového katalógu BISAKU.