Postup objednania

Po dokončení výberu šperku vyplňte a odošlite objednávkový formulár.

Údaje, ktoré ste zadali v objednávke, skontrolujeme. Akceptujeme len správne vyplnené objednávky.

Vyberte si požadovanú formu platby:

Pri zásnubných prsteňoch si môžete zvoliť platbu V hotovosti/Na dobierku alebo Platba vopred online prevodom.

Za svadobné obrúčky  možno zaplatiť len Platbou vopred online prevodom.

Platba vopred online prevodom:

Pri voľbe tejto formy platby možno platobnou kartou uhradiť celkovú sumu objednávky. Prvým krokom je voľba typu platobnej karty. Následne budete presmerovaní na online platobnú bránu Českej sporiteľne a.s. Nasledujte jednotlivé kroky až po úspešnú platbu. Obratom dostanete na uvedený e-mail potvrdenie o vložení objednávky do databázy.

Bezpečnosť:

Prenos údajov o vašej platobnej karte zabezpečuje šifrovací protokol SSL. Na potvrdenie platby musí váš prehliadač podporovať Javascript.

Význam polí:

Na vyvolanie nápovede k daným poliam kliknite na otáznik pri každom poli. Zobrazí sa vám nápoveď, ako pole správne vyplniť.

Karta na platbu:

Brána akceptuje všetky karty VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro a Diners Club. Karty Maestro bez CVV/CVC sa nepodporujú. Ubezpečte sa vo svojej banke, že má vaša karta aktivovanú možnosť nákupu na internete.

Registrovaná platba:

Ak vám platobná brána ponúka možnosť uloženia platobnej karty na ďalšie nákupy, môžete využiť službu registrovanej platby. Tá uloží časť vašich údajov o karte na budúce nákupy u obchodníka.

3-D Secure:

Ak je vaša karta zapojená do programu 3-D Secure, môžete byť po kliknutí na tlačidlo Zaplatiť vyzvaní na zadanie svojho hesla 3-D Secure na stránkach vydavateľskej banky.

Pri  neúspešnej platbe budete o tejto skutočnosti prostredníctvom platobnej brány informovaní, vráťte sa naspäť na svoju objednávku a platbu môžete zopakovať. Ak však prehliadač vypnete, údaje sa stratia a objednávku bude potrebné vyplniť znovu.

Platba V hotovosti:

Pri voľbe platby V hotovosti možno celkovú sumu zaplatiť až pri samotnom vyzdvihnutí zákazky v jednej z predajní klenotníctva BISAKU. Platbu možno uskutočniť iba v hotovosti.

Platba Na dobierku:

Pri voľbe platby a prevzatí na dobierku sa vaša zákazka odošle prostredníctvom Českej pošty a.s. formou cenného balíka na uvedenú adresu. Tovar možno uhradiť dopravcovi len v hotovosti. Poštovné a balné sú vždy zadarmo. Každá zásielka je poistená a dopravca za tovar ručí. Odovzdaním tovaru Českej pošte a.s. na prepravu sme splnili povinnosť tovar dodať.

Z dôvodov uvedených vyššie si pri prevzatí vždy dôkladne skontrolujte neporušenosť obalu zásielky. Česká pošta a.s. dodáva cenné balíky do 2 – 3 pracovných dní na území Českej republiky, na Slovensko do 4 – 5 pracovných dní (za nedodržanie dodacej lehoty Českou poštou a.s. neručíme). Doručenie zásielky do štátov EÚ aj mimo nej je možné len po predchádzajúcej vzájomnej dohode. Táto služba je spoplatnená.

Pri posielaní objednávky na Slovensko preberá zásielku Slovenská pošta a aktuálny kurz môže ovplyvniť cenu objednávky.

Všetky formy prevzatia a úhrady celkovej sumy objednávky sú úplne zadarmo (výnimkou je poštovné do štátov mimo EÚ).

Hneď po voľbe typu platby a jej následnom uskutočnení v prípade Platby vopred online prevodomdostanete e-mailom potvrdenie o prijatí vašej objednávky.

Od tejto chvále sa začína výrobná/dodacia lehota objednávky, ktorá je vždy aktuálna k dátumu uskutočnenia objednávky. Môže sa líšiť podľa aktuálnej zaťaženosti výroby. Výnimočne môže naša spoločnosť predĺžiť dodaciu lehotu o 7 dní; o dlhší čas možno predĺžiť dodaciu lehotu už len po dohode s vami (napr. v období preťaženia výroby a pod.). O tejto skutočnosti budeme zákazníka včas informovať. Verte, že je aj v našom záujme dodať vám šperk čo najskôr na obojstrannú spokojnosť.

Približne v polovici výrobného procesu vás náš informačný systém bude informovať e-mailom o stave vašej objednávky.

O dokončení zákazky vás budeme opäť informovať e-mailom, prípadne telefonicky. V nadväznosti na preferovaný spôsob prevzatia objednávky vašu zákazku pripravíme na vyzdvihnutie v našej predajni alebo ju odošleme ako cenný balík Českou poštou a.s.