Úpravy a servis
nechajte na nás

Prvú úpravu veľkosti zásnubných prsteňov máte od nás zadarmo. .

A raz za dva roky môžete využiť možnosť čistenia vášho prsteňa ultrazvukom (odstránenie povrchových nečistôt, vyčistenie usadenín okolo kameňov a kontrola uchytenia kameňov).

Ďalšie zlatnícke úpravy robíme už za poplatok – rovnako ako opravy mechanických poškodení prsteňa.


Príďte k nám do predajne
5 rokov záruka Na remeselnú prácu aj materiál dávame v prípade všetkých prsteňov a šperkov doživotnú záruku. Úprava zdarma Keď netrafíte veľkosť zásnubného prsteňa, urobíme vám prvú úpravu do 90 dní od zakúpenia zadarmo. Servis zdarma Každé dva roky máte ku všetkým prsteňom BISAKU vyčistenie zadarmo. Výmena do 90 dní Akýkoľvek nenosený zásnubný prsteň BISAKU vám vymeníme do štvrťroka od jeho kúpy.

Ku každému prsteňu
máte celoživotné čistenie zadarmo.

V rámci doživotného servisu vám bezplatne vyčistíme prstene ultrazvukom, ktorým odstránime povrchové nečistoty, vyčistíme usadeniny okolo kameňov a vďaka tomu sa prstene krásne rozžiaria. Rovnako vykonáme kontrolu uchytenia kameňov.

Keď budete prsteňom dávať starostlivosť, ktorú si zaslúži, tak sa vám budú na rukách trblietať dlho bez nutnosti čistenia či renovácie.

Pokiaľ budete potrebovať, môžete využiť aj kompletný profesionálny servis. Táto služba zahŕňa obnovenie povrchových úprav (leštenie, matovanie,...), obnovenie vrstvy ródia na prsteňoch z bieleho zlata a tiež odstránenie nečistôt z okolia kameňov. Tento servis je už spoplatnený a neodporúčame ho vykonávať častejšie ako raz za päť rokov, aby sa predišlo prílišnému úbytku materiálu.

Prečítajte si praktické rady, ako sa o svoj šperk môžete najlepšie starať.
SLEDUJTE, ČO JE U NÁS NOVÉ

Pošleme vám zdarma katalóg

Zadajte svoj e-mail a už o pár dní môžete listovať
40 tlačenými stranami nového katalógu BISAKU.