Sledujte ako sa nosia naše
šperky a čo je u nás nové
na Instagramu @BISAKU

Všetky rady a tipy
týkajúce sa prsteňov a šperkov nájdete
v týchto článkoch

6 spôsobov, ako zmerať veľkosť prsteňa

Vyberáte svadobnú obrúčku alebo zásnubný prsteň a lámete si hlavu nad jeho veľkosťou? Poradíme vám 6 spôsobov, ako zistiť správnu veľkosť. Vďaka niektorým tipom dokážete zmerať a kúpiť správny prsteň aj ako prekvapenie.

Gravírovanie: Čo si môžete vyryť na prstene?

V Bisaku ku každému snubnému prsteňu ponúkame gravírovanie zdarma. Laserová rytina dokáže vytvoriť úplne čokoľvek. Premýšľate, čo si nechať vyryť na obrúčku? Ukážeme vám, aké sú možnosti a čo všetko dokážeme v Bisaku do prsteňa gravírovaním napísať alebo nakresliť.

Zažite kúzlo BISAKU naživo a vyberte si prsteň osobne

Vyberáte ten najdôležitejší šperk vášho života. Prsteň, na ktorý sa s vašou polovičkou budete dívať celý život. Tak to nepodceňte a príďte si vybrať osobne – do jednej z našich pobočiek BISAKU.

Kúzelná svadba v cudzine: Čo všetko treba zariadiť

Západ slnka, šum mora, príjemná teplota a vy dvaja. Aj tak môže vyzerať váš jedinečný deň D, keď zahájite novú životnú etapu. Zahraničné svadby ako z filmu už nie sú nič neobvyklé. Len treba vziať do úvahy niekoľko dôležitých aspektov. Poviete takému neobyčajnému dňu svoje áno?

Ako by mal vyzerať zásnubný prsteň?

Je to jedna z najdôležitejších investícií vášho života. Preto je pochopiteľné, že kúpu zásnubného prsteňa si chcete dobre premyslieť a hlavne ju neunáhliť. Poradíme vám, aký zásnubný prsteň by ste mali držať, keď sa budete vašej milej pýtať tú magickú otázku.

6 tipov, ako vybrať najlepší dátum svadby

Zásnubný prsteň sa už dočkal toho pravého momentu. Teraz je na rade vybrať deň D pre vaše snubné prstene. Ako vybrať najlepší dátum svadby? Poradíme vám.

Diamant a jeho alternatívy: Aký je medzi nimi rozdiel?

V BISAKU sme dlho hľadali alternatívy prírodného diamantu, za ktoré by sme sa mohli naozaj postaviť a boli s ich kvalitou spokojní. A našli sme. Sú nimi laboratórny diamant a moissanit. O čo ide a aký je medzi nimi rozdiel?

Na ktorej ruke sa nosí zásnubný prsteň a kam sa dáva snubný prsteň?

Sú to tie najdôležitejšie šperky, ktoré vás budú sprevádzať celý život. Jeden prstienok odštartuje cestu k oltáru, druhý si tam s partnerom vymeníte ako dôkaz večnej lásky. Snubný a zásnubný prsteň však môžu spolu ladiť aj po svadbe. Ako vy. Na ktorú ruku a prst ich nasadiť? A líši sa to pre pánov?

Prečo snúbenci nemusia mať rovnaké snubné prstene?

Výber snubných prsteňov je jedným z najdôležitejších krokov pri plánovaní svadby. Tieto veľkosťou malé, ale významom veľké klenoty symbolizujú lásku a oddanosť, ktoré k sebe snúbenci cítia. Aj keď je prirodzené chcieť, aby k sebe snubné prstene ladili, v tomto článku sa dozviete, že to vlastne nie je až také dôležité.
1234  
SLEDUJTE, ČO JE U NÁS NOVÉ

Pošleme vám zdarma katalóg

Zadajte svoj e-mail a už o pár dní môžete listovať
40 tlačenými stranami nového katalógu BISAKU.