Sledujte ako sa nosia naše
šperky a čo je u nás nové
na Instagramu @BISAKU

Všetky rady a tipy
týkajúce sa prsteňov a šperkov nájdete
v týchto článkoch

Najnovšie trendy v oblasti svadobných obrúčok

Budete tento rok tými, ktorí si povedia svoje ÁNO?

„Kto by mal voči sobášu námietky, nech prehovorí teraz, alebo nech mlčí navždy.“ A koronavírus preho

Ešte pred niekoľkými týždňami ste dolaďovali posledné detaily a tešili sa, až nadíde váš svadobný deň. Všetci však teraz čelíme mimoriadnej situácii a často nevieme, ako sa správať a čo nás čaká v nadchádzajúcich dňoch. Nariadenia a opatrenia vlády sa neustále menia. Koronavírus Covid-19 so sebou priniesol veľa paniky a aj neistoty. Ako môžete postupovať v prípade, že ste mali v nasledujúcich týždňoch alebo mesiacoch naplánovanú svadbu? Podľa odhadov by sa situácia mala o 2 – 3 mesiace upokojiť, presné dátumy však zatiaľ známe nie sú. Množstvo zamilovaných párov ticho vyčkáva a dúfa, že sa všetko zase vráti „do normálu“. Nádej predsa umiera posledná.

Rytiny do svadobných obrúčok

Zadarmo vám podľa vášho želania vygravírujeme naše svadobné obrúčky...

Najromantickejšie miesta na svadbu v Česku

Vybrať miesto, kde sa uskutoční váš veľký deň D, vôbec nie je jednoduché. Na miesto sa bude klásť hneď niekoľko podmienok, ktorým budete musieť výber prispôsobiť – v akom mesiaci sa bude svadba konať (ovplyvnenie počasím), ako ďaleko budú musieť hostia prísť, či ich možno na danom mieste ubytovať atď. Ako to už býva, nevyplatí sa s týmto pridlho otáľať, pretože tie najlepšie miesta bývajú aj najrýchlejšie preč. Túžite po naozaj romantickej svadbe? Pripravili sme pre vás zoznam miest, ktoré jednoducho vyrážajú dych.

Ako na poškriabané alebo matné svadobné obrúčky

Výber svadobné obrúčky je dôležitým krokom, bez ktorého by sa žiadny svadobný deň nezaobišiel. Nikto z vás však určite netúži po tom, aby sa váš prácne vybraný vysnívaný prstienok hneď poškriabal. Je vôbec možné, aby sa prsteň nepoškriabal, a tak nestratil svoju krásu?

Ako kombinovať šperky

Šperk, ktorý pristane, dokáže skvele podčiarknuť krásu každej ženy. Nemusíte mať doma preplnenú šperkovnicu. Postačí vám zopár vybraných kúskov, ktoré sa hodia nielen k vašej osobnosti, ale aj k vášmu oblečeniu. Kombinovať šperky môžete totiž nielen navzájom, ale aj so svojimi outfitmi. Ako teda šperky skombinovať, aby bol výsledný look čo najpôsobivejší?

Ako vybrať náušnice pre svoju lásku

Takmer každej žene sa rozžiaria oči pri pohľade na krásny šperk. Práve náušnice patria medzi šperky, ktorými môžete ľahko urobiť svojej partnerke radosť. Prečo? Pretože nemusíte poznať napr. veľkosť ako pri prsteni. Ako však vybrať šperk tak, aby jej čo najviac pristal a aby s ním bola spokojná? Máme pre vás pár tipov, ktoré pri výbere náušníc pre svoju drahú polovičku oceníte.

Prečo kupovať ženám kvalitné šperky?

Šperky vždy neodmysliteľne patrili, patria a budú patriť k ženám. Muži si často lámu hlavu s tým, ako ženu potešiť, a pritom zbytočne. Kvalitný šperk rozžiari oči každej ženy. A keď šperky, tak jedine kvalitné. Hoci bižutéria vyzerá na prvý pohľad veľmi pekne, jej životnosť nie je príliš dlhá.

5 + 1 tipov, ako požiadať ženu o ruku

Žiadosť o ruku často vôbec nie je jednoduchá, ide totiž o akt, ktorý si bude partnerka, teda vaša nastávajúca, pamätať navždy. K žiadosti o ruku preto pristupujte svedomito, dôkladne si všetko naplánujte, a predovšetkým premyslite. Ako ste už určite zistili, tento článok poradí mužom, ako svoju milovanú požiadať o ruku a nepokaziť to (alebo to aspoň pokaziť čo najmenej), a tak zožať úspech.
123  
SLEDUJTE, ČO JE U NÁS NOVÉ

Pošleme vám zdarma katalóg

Zadajte svoj e-mail a už o pár dní môžete listovať
40 tlačenými stranami nového katalógu BISAKU 2020.