Sledujte ako sa nosia naše
šperky a čo je u nás nové
na Instagramu @BISAKU

Všetky rady a tipy
týkajúce sa prsteňov a šperkov nájdete
v týchto článkoch

Ako vznikajú naše prstene

Skúsili ste sa niekedy zamyslieť nad tým, čo má prsteň sám osebe pri žiadosti o ruku vyjadriť? Vždy sa snažíme o to, aby jedinečné vlastnosti a želania každého páru obsahovali prstene. Prstene Bisaku tieto vzácne príbehy uchovajú a budú vám ich pripomínať po celý život.

Najnovšie trendy v oblasti svadobných obrúčok

Budete tento rok tými, ktorí si povedia svoje ÁNO?

5 + 1 tipov, ako požiadať ženu o ruku

Žiadosť o ruku často vôbec nie je jednoduchá, ide totiž o akt, ktorý si bude partnerka, teda vaša nastávajúca, pamätať navždy. K žiadosti o ruku preto pristupujte svedomito, dôkladne si všetko naplánujte, a predovšetkým premyslite. Ako ste už určite zistili, tento článok poradí mužom, ako svoju milovanú požiadať o ruku a nepokaziť to (alebo to aspoň pokaziť čo najmenej), a tak zožať úspech.

Ako sa starať o svadobnú obrúčku, aby bol stále krásny?

Čas pôsobí nielen na váš vzťah, ale aj na prsteň. Skôr či neskôr sa na ňom podpíšu činnosti, ktoré robíte. Predísť všetkému sa rozhodne nedá, ale niektoré situácie vedúce k poškodeniu môžete ovplyvniť.

Ako vznikajú naše prstene

Skúsili ste sa niekedy zamyslieť nad tým, čo má prsteň sám osebe pri žiadosti o ruku vyjadriť? Vždy sa snažíme o to, aby jedinečné vlastnosti a želania každého páru obsahovali prstene. Prstene Bisaku tieto vzácne príbehy uchovajú a budú vám ich pripomínať po celý život.

„Kto by mal voči sobášu námietky, nech prehovorí teraz, alebo nech mlčí navždy.“ A koronavírus preho

Ešte pred niekoľkými týždňami ste dolaďovali posledné detaily a tešili sa, až nadíde váš svadobný deň. Všetci však teraz čelíme mimoriadnej situácii a často nevieme, ako sa správať a čo nás čaká v nadchádzajúcich dňoch. Nariadenia a opatrenia vlády sa neustále menia. Koronavírus Covid-19 so sebou priniesol veľa paniky a aj neistoty. Ako môžete postupovať v prípade, že ste mali v nasledujúcich týždňoch alebo mesiacoch naplánovanú svadbu? Podľa odhadov by sa situácia mala o 2 – 3 mesiace upokojiť, presné dátumy však zatiaľ známe nie sú. Množstvo zamilovaných párov ticho vyčkáva a dúfa, že sa všetko zase vráti „do normálu“. Nádej predsa umiera posledná.

Rytiny do svadobných obrúčok

Zadarmo vám podľa vášho želania vygravírujeme naše svadobné obrúčky...

Najromantickejšie miesta na svadbu v Česku

Vybrať miesto, kde sa uskutoční váš veľký deň D, vôbec nie je jednoduché. Na miesto sa bude klásť hneď niekoľko podmienok, ktorým budete musieť výber prispôsobiť – v akom mesiaci sa bude svadba konať (ovplyvnenie počasím), ako ďaleko budú musieť hostia prísť, či ich možno na danom mieste ubytovať atď. Ako to už býva, nevyplatí sa s týmto pridlho otáľať, pretože tie najlepšie miesta bývajú aj najrýchlejšie preč. Túžite po naozaj romantickej svadbe? Pripravili sme pre vás zoznam miest, ktoré jednoducho vyrážajú dych.

Ako na poškriabané alebo matné svadobné obrúčky

Výber svadobné obrúčky je dôležitým krokom, bez ktorého by sa žiadny svadobný deň nezaobišiel. Nikto z vás však určite netúži po tom, aby sa váš prácne vybraný vysnívaný prstienok hneď poškriabal. Je vôbec možné, aby sa prsteň nepoškriabal, a tak nestratil svoju krásu?
1234  
SLEDUJTE, ČO JE U NÁS NOVÉ

Pošleme vám zdarma katalóg

Zadajte svoj e-mail a už o pár dní môžete listovať
40 tlačenými stranami nového katalógu BISAKU.