Prečo snúbenci nemusia mať rovnaké snubné prstene?

Výber snubných prsteňov je jedným z najdôležitejších krokov pri plánovaní svadby. Tieto veľkosťou malé, ale významom veľké klenoty symbolizujú lásku a oddanosť, ktoré k sebe snúbenci cítia. Aj keď je prirodzené chcieť, aby k sebe snubné prstene ladili, v tomto článku sa dozviete, že to vlastne nie je až také dôležité.

Keď ladia duše, ladia aj prstene

Často sú snúbenci pod tlakom, aby si vybrali snubné prstene, ktoré k sebe perfektne ladia. Niektoré páry si napríklad vyberú zlaté snubné prstene s rovnakým tvarom a dizajnom. Pritom jeden chcel biele zlato a druhý zase iný tvar. Vznikne kompromis, s ktorým ani jeden nie je stopercentne spokojný.
 
V Bisaku sa snažíme šíriť myšlienku, že nie je nutné, aby boli snubné prstene zhodné alebo maximálne podobné. Dôležité je, aby každý z prsteňov vychádzal z prianí a túžby každého zo snúbencov. Na pobočke Bisaku dokážeme klientom pomôcť vybrať takú kombináciu, ktorá bude vyzerať dokonalo, a pritom sa nemusí skladať z dvoch totožných prsteňov.
 
Individuálne snubné prstene môžu byť krásnym spôsobom, ako symbolizovať jedinečnosť každého partnera a ukázať, ako sa ich odlišné osobnosti dopĺňajú.

Rozdielne a aj tak dokonalé

Ak sa snúbenci rozhodnú pre odlišné snubné prstene, môžu si vybrať kombináciu rôznych kovov, tvarov aj kameňov. Jeden snubný prsteň môže byť napríklad z ružového zlata s diamantmi, zatiaľ čo druhý môže byť z bieleho zlata bez kameňa.

Snubný prstienok je sám o sebe perfektnou pripomienkou láskyplného príbehu. Pred vstupom do novej kapitoly sa môžu niektoré dôležité míľniky spečatiť gravírovaním. Miesto zoznámenia, prvej pusy alebo žiadosti o ruku – to všetko sa dá pripomínať rytinou do prsteňa. Aj keby sa prstene líšili, tento detail im dodá súznenie, ktorému sa nevyrovná ani totožný dizajn.

S Bisaku to nie je problém

Bisaku je rodinná firma, ktorá od srdca a z tých najlepších materiálov vyrába šperky už takmer 30 rokov. Náš tím dokáže klientom splniť všetky priania. Napríklad poradiť s výberom kovov, kameňov, tvarov aj šírok prsteňov. Tak, aby každý klient po zvyšok svojho života nosil na ruke presne ten prsteň, ktorý vychádza z jeho predstáv a osobnosti.

Ak teda hľadáte snubné prstene, ktoré dokonale vyjadrujú vašu individualitu a lásku, ktorú k sebe cítite, obráťte sa na Bisaku. Pomôžeme vám nájsť ideálnu kombináciu prsteňov, ktoré doplnia vašu lásku a budú vám navždy pripomínať ten najkrajší deň vašich životov.

SLEDUJTE, ČO JE U NÁS NOVÉ

Pošleme vám zdarma katalóg

Zadajte svoj e-mail a už o pár dní môžete listovať
40 tlačenými stranami nového katalógu BISAKU.