Ako by mal vyzerať zásnubný prsteň?

Je to jedna z najdôležitejších investícií vášho života. Preto je pochopiteľné, že kúpu zásnubného prsteňa si chcete dobre premyslieť a hlavne ju neunáhliť. Poradíme vám, aký zásnubný prsteň by ste mali držať, keď sa budete vašej milej pýtať tú magickú otázku.

Inšpirujte sa zákazníkmi BISAKU

Medzi nich patria napríklad modelka Monika Leová, influencer Jirka Král, moderátor Patrik Hezucký, speváčka Sharlotta alebo moderátorka Lucie Výborná.

Každý má svoj jedinečný štýl, ktorý by sa mal premietnuť aj na zásnubnom prsteni. Ako má vyzerať? Oblieka sa vaša budúca snúbenica elegantne, najradšej nosí čiernu, bielu a béžovú farbu a extravagancia jej nie je vôbec blízka? Tak by to mal odrážať zásnubný prsteň – to však neznamená nudu.

Môžete vybrať napríklad zásnubný prsteň z bieleho, žltého alebo ružového zlata s väčším diamantom uprostred. Je to nadčasová klasika, s ktorou nikdy neurobíte chybu. Alternatívou pre diamant je laboratórny diamant alebo moissanit.

Ak chcete pre vašu snúbenicu niečo jedinečné, skúste napríklad svetlo ružový minerál – turmalín. Vykúzli z prsteňa originálny šperk, ktorý na prste nenosí len tak niekto. Napriek tomu je elegantný a nadčasový.

Ak viete, že sa vaša snúbenica nebojí odvážnejšieho štýlu, odviažte sa aj pri výbere zásnubného prsteňa. Nie je nič romantickejšie, než keď vyberiete zásnubný prsteň, ktorý odráža osobnosť vašej partnerky. Pozrite sa napríklad na nádherný zásnubný prsteň Portofino so zeleným turmalínom alebo na model Ariana II, jeho ružový morganit zaručene okúzli.

V BISAKU máme mnoho modelov, pri ktorých si môžete vybrať základnú farbu – ružové, biele alebo žlté zlato – a aj vybrať farbu kameňa. Radi s vami navrhneme unikátny tvar a vyhotovenie prsteňa, pri ktorom si tak budete istí, že ho na ruke nosí len jedna žena na svete. Tá vaša.

Pri výbere nerobte tieto chyby

Na našich pobočkách sa často stretávame s častými chybami pri výbere. Ktoré to sú?

Moja priateľka športuje, preto chcem hladký prsteň, nech jej neprekáža. Páni, verte nám, že žiadna žena nechce hladký zásnubný prsteň. :) Na šport si ho rada odloží.

Neviem, či má radšej strieborné, alebo zlaté šperky. Pred výberom si to overte. Ak vaša priateľka vlastní niekoľko zlatých náramkov, retiazok a náušníc, pravdepodobne ocení aj zásnubný prsteň zo žltého zlata.

Príďte sa poradiť na pobočku BISAKU

Máme mnohoročné skúsenosti a radi vám s výberom pomôžeme priamo v našej predajni. Okrem vzhľadu je totiž dôležité riešiť aj kvalitu prsteňa. A tá sa najlepšie prejaví až za zhruba 5 rokov – po dlhodobom nosení. S BISAKU prsteňmi si môžete byť istí, že aj za 30 rokov budú zásnubné a snubné prstene tou najkrajšou a najžiarivejšou ozdobou na ruke vašej ženy. O to sa osobne postaráme. :)

SLEDUJTE, ČO JE U NÁS NOVÉ

Pošleme vám zdarma katalóg

Zadajte svoj e-mail a už o pár dní môžete listovať
40 tlačenými stranami nového katalógu BISAKU.