Gravírovanie: Čo si môžete vyryť na prstene?

V Bisaku ku každému snubnému prsteňu ponúkame gravírovanie zdarma. Laserová rytina dokáže vytvoriť úplne čokoľvek. Premýšľate, čo si nechať vyryť na obrúčku? Ukážeme vám, aké sú možnosti a čo všetko dokážeme v Bisaku do prsteňa gravírovaním napísať alebo nakresliť.

Od iniciálov po báseň

Najčastejšie si snúbenci nechávajú vygravírovať svoje mená a dátum svadby. Ide o tie najklasickejšie rytiny na obrúčkach. Také rytiny do prsteňov ponúkame zdarma. V Bisaku na gravírovanie používame najnovšiu technológiu – laser – ktorá dokáže vyryť takmer čokoľvek. Keď budete premýšľať, čo si vyryť na obrúčku, môžete byť vďaka laseru oveľa kreatívnejší.

Snubné aj zásnubné prstene si tak môžete nechať ozdobiť napríklad súradnicami zoznámenia, odtlačkami prstov, osobnými odkazmi alebo dokonca básňou.

Ak si vyberiete osobné odkazy, v Bisaku vám umožníme napísať ich vlastnou rukou. Budete si tak istí, že táto rytina na obrúčke patrí len vám – teda vašej láske. „Ručne napísané odkazy v Bisaku naskenujeme a prenesieme na prstene pomocou modernej laserovej technológie. Ak bude váš nápis dlhší, alebo si vyberiete ako rytinu vašu obľúbenú báseň, bude rytina viditeľná lupou,“ vysveľuje majiteľ rodinného zlatníctva Rikard Bisaku.

Tip: Zvolenú rytinu si nemusíte navzájom prezradiť. Moment odhalenia si môžete nechať až na svadobný deň. Tento krásny a dojemný okamih môžete prežiť sami, alebo pozvať fotografa, aby vám vytvoril na odhalenie odkazov jedinečnú pamiatku.

Rytina na obrúčke zdarma

Klasické gravírovanie klientom ponúkame zdarma. Vybrať si môžete z piatich základných druhov fontov (štýlov písma). Ak by si klient želal iný štýl písma, v Bisaku mu jeho prianie radi splníme.

Tiež môžeme rytinu vypáliť na obrúčky až po svadbe, ak budete potrebovať dlhší čas na rozmyslenie. Prípadne nie je problém čokoľvek v budúcne upraviť alebo doplniť.

Tip: Aj zásnubné prstene môžu mať skrytú rytinu s romantickým odkazom alebo básňou.

SLEDUJTE, ČO JE U NÁS NOVÉ

Pošleme vám zdarma katalóg

Zadajte svoj e-mail a už o pár dní môžete listovať
40 tlačenými stranami nového katalógu BISAKU.