Preplávajte záplavou recenzií zásnubných prsteňov a svadobných obrúčok

Svadba je jedným z najdôležitejších dní v živote a neodmysliteľne k nej patrí výber prstienkov. A pretože bude prsteň zdobiť vašu ruku navždy, výber netreba podceniť. Aj preto dá veľa budúcich neviest a ženíchov na názory v rozličných recenziách. Na čo sa skutočne oplatí sa zamerať?

Prístup k zákazníkovi

Výber prstienkov by mal byť zážitkom. Pre nás v Bisaku je zákazník na prvom mieste a snažíme sa mu venovať, ako najlepšie vieme. Vážime si vaše názory a rozhodnutia a zároveň sme k dispozícii, ak si nie ste istí. Ak čítate recenzie, zamerajte sa v nich na hodnotenia prístupu personálu jednotlivých klenotníctiev. Nič totiž nemôže pokaziť deň viac ako sklamanie z neprofesionálneho správania klenotníkov. V záujme hladkého priebehu sa pokúste pred návštevou do klenotníctva zavolať a dohodnúť sa na schôdzke.
klenotníctva zavolať a dohodnúť sa na schôdzke.

Vzhľad

Na webových stránkach nájdete detailné fotografie jednotlivých modelov, do ktorých sa možno na prvý pohľad zamilujete. Pri skúške v klenotníctve sa vám však na ruke už tak páčiť nemusí. Každý z nás je iný, niekomu pristanú malé minimalistické šperky a niekto potrebuje výrazný kúsok. Ak si nie ste istí, že vyberiete podľa obrázka správne, navštívte klenotníctvo osobne a skúšajte. A pretože vieme, že je občas ťažké predstaviť si jednotlivé modely v skutočnosti, fotografujeme ich pre vás často aj na ruke.

Riešenie problémov

Výroba šperkov je práca, ktorá závisí od zručnosti klenotníkov. A pretože šperky vyrábajú ľudia, je každý kúsok originál. Ľudská ruka však občas urobí chybu. Dôležité je si priznať a urobiť všetko preto, aby bol zákazník spokojný. Preto si vyberte také klenotníctvo, ktoré dokáže chybu napraviť. V prípade, že nebudete v Bisaku s niečím spokojní, sme pripravení situáciu riešiť a v prípade pochybenia sa postaráme o nápravu.

Servis

V recenziách často narazíte na sťažnosti týkajúce sa straty lesku šperku alebo opotrebenia. Ide o prirodzený vývoj spôsobený každodenným nosením prsteňov. Na každom šperku sa podpíše zub času a objavia dôsledky používania. U nás však máte celoživotný servis zdarma. Každé 2 roky si môžete dať prstene vyčistiť a vyleštiť. Dokážeme dokonca aj čiastočne obnoviť povrchovú úpravu.

Sme tu pre vás

Ak si nie ste pri výbere prsteňa čímkoľvek istí, radšej ako na recenzie sa obracajte na odborníkov. V Bisaku sa výrobe šperkov venujeme viac ako 25 rokov. Radi odpovieme na všetky vaše otázky a pomôžeme s výberom. Na ničom nám totiž nezáleží viac ako na tom, aby prsteň z lásky splnil všetky vaše očakávania.

SLEDUJTE, ČO JE U NÁS NOVÉ

Pošleme vám zdarma katalóg

Zadajte svoj e-mail a už o pár dní môžete listovať
40 tlačenými stranami nového katalógu BISAKU.