Svadobná obrúčka ako talizman vašej lásky vďaka originálnej rytine

Svadobná kytica zvädne, fotografie pridáte do albumu, šaty vrátite do požičovne alebo odložíte do skrine. Len svadobnú obrúčku budete nosiť stále pri sebe. Nechajte si doň vygravírovať nápis na želanie, ktorý z neho urobí tú najosobnejšiu pamiatku na vašu svadbu.

Ako gravírovanie funguje?

Ide o technológiu zdobenia rozličných predmetov. Postupným odoberaním materiálu sa tvorí nápis alebo ornament. Pôvodní rytci používali rôzne rydlá a čakany, ktorými vytvárali napríklad erby a ozdobné predmety. Postupne sa metódy a nástroje gravírovania zdokonaľovali, a tak si aj v súčasnosti môžete dať vytvoriť naozaj originálne rytiny aj do drobných šperkov.

Inšpirujte sa vašou láskou

Väčšina snúbencov volí gravírovanie mien svojho náprotivku a dátum svadby alebo iniciál. Fantázii sa medze nekladú. Môžete si preto vybrať niečo oveľa osobnejšie, čomu budete rozumieť len vy. Zamyslite sa, čo pre vás partner znamená, a použite hoci aj celú vetu do 34 znakov. Vybrali sme pre vás 6 krásnych fontov, radi vám však pripravíme rytinu aj podľa vlastného písma. A ak vám slová nestačia, dokážeme do prsteňov zvečniť aj otlačky vašich prstov.

Nenecháme vás dlho čakať.

Vieme, aký dôležitý je pre snúbencov výber svadobných obrúčok. Každý deň sa potom tešia, až ich budú mať konečne u seba. Na gravírovaní sa preto dohodneme so svojimi zákazníkmi pri výbere vzhľadu prsteňov a dodacia lehota je v závislosti od náročnosti rytiny o pár dní dlhšia.

Neviete si rady? Poradíme vám

Už 25 rokov žijeme láskou. Pri výrobe prsteňov vás chceme spoznať a chceme pre vás vytvoriť kúsok, ktorý presne vystihne váš vzťah. Ak si nie ste istí s výberom rytiny, zastavte sa v jednej z našich predajní, radi pomôžeme.

SLEDUJTE, ČO JE U NÁS NOVÉ

Pošleme vám zdarma katalóg

Zadajte svoj e-mail a už o pár dní môžete listovať
40 tlačenými stranami nového katalógu BISAKU.