Trendy v plánovaní a organizácii svadby na rok 2020

Nadišiel pre vás ten čas, keď chcete vymeniť zásnubný prstienok za svadobnú obrúčku? Naplánovať dokonalú svadbu do poslednej bodky tak, aby ešte spĺňala moderné trendy, dá dosť práce. S väčšou energiou sa do plánovania púšťajú ženy, keďže je to pre ne deň, keď chcú, aby bolo všetko presne podľa ich predstáv. Často však naradostené nevesty, predovšetkým tie, ktoré ešte žiadnu svadbu nezažili, nevedia, ako začať, na čo si dať pozor a na čo rozhodne nezabudnúť. V nasledujúcom článku sa dozviete, aké trendy v plánovaní a organizovaní súčasne kraľujú.

V jednoduchosti je krása – ani v roku 2020 to nebude inak

Honosným svadbám a gýčom nadobro odzvonilo. V jednoduchosti bola, je a bude krása. Jednoduchá kvetinová výzdoba, prírodné materiály, striedmosť a vyváženosť. Týmto rozhodne zabodujete. Stále však platí, že štýl, v ktorom sa bude svadba odohrávať, závisí len a len od vás.


Farby vám hrajú do karát

S jednoduchosťou sa spája aj farebné ladenie celej svadby. Roku 2020 budú vládnuť odtiene zelenej, doplnené svetlohnedou a béžovou. Farby, ktoré opäť vyjadrujú prírodné chápanie celého obradu. 


Prirodzenosť

Ženy málokedy veria mužom, že sa im páčia aj bez mejkapu (a muži to zase málokedy hovoria). Medzi trendmi sa však čoraz viac dostáva do popredia prirodzenosť. Nestrojené vlny vo vlasoch, čisto biele splývavé šaty, kvety všade, kam sa pozriete, a jemný, prirodzený mejkap. Muži si teda prídu na svoje, nevesty rozhodne budú očarujúce. 

Družičky sa budú radovať

Strih, dĺžka a farba šiat pre všetky vaše družičky tak, aby boli spokojné – (ne-)možné. Už sa nemusíte trápiť s touto ťažkou úlohou. V súčasnosti je moderná rozdielnosť, preto si každá družička môže vybrať také šaty, s ktorými bude najviac spokojná. Je predsa dôležité, aby sa v oblečení človek cítil sebavedomo a pohodlne. Ak však patríte medzi perfekcionistov, môžete farbu šiat zladiť aspoň do rovnakého tónu.


To najlepšie nakoniec – dokonalé svadobné obrúčky

A aké snubné prstienky vyhrávajú na svadobnej scéne? Predsa tie, ktoré presne vyjadrujú vašu lásku. Amour znamená vo francúzštine “láska”, presne tak sa volá aj jedna z našich kolekcií svadobných obrúčok. Vyberte si jedny z najkvalitnejších prsteňov, ktoré vznikajú v zlatníckej dielni BISAKU v centre Brna. Vybrané modely si môžete upraviť podľa seba alebo si môžete navrhnúť svadobné obrúčky presne podľa svojich predstáv.
 
SLEDUJTE, ČO JE U NÁS NOVÉ

Pošleme vám zdarma katalóg

Zadajte svoj e-mail a už o pár dní môžete listovať
40 tlačenými stranami nového katalógu BISAKU.